TRODNEVNA DUHOVNA PRIPRAVA ZA KRIZMU

Ove smo se godine poticajem naše vjeroučiteljice Vere Javni, koja i vodi kandidate za Krizmu odlučili na nešto što je bilo novo i nama i samim kandidatima za sv. Potvrdu. Naime okupili smo ih na trodnevnu pripremu, 15.16.i 17. travnja, koja se sastojala i od učenja kroz kratke prezentacije vjerskog sadržaja i kroz radionice, i kroz slavlja svete Euharistije na kojima su nam gosti bili vlč. Danijel Dukić kapelan iz župe Sv. Blaža sa svojim mladim krizmanicima, te vlč. Dominik Matošević koji je u našoj Nadbiskupiji zadužen za sve mlade. Vjeroučiteljici Veri su zdušno pomagali naši animatori u grupama: Renata Blažić, Gordana Štambuk, Marina Karadža i Matko Orenda. Pjesmu su i na grupama i na misi predvodili i svirkom i glasom Zvonimir Guć i Matko Orenda te naša krizmanica Ivana Javni. Trud koji je uložen donijet će sigurni smo plodove koje će Božja milost uz našu suradnju umnožiti svakome prema potrebama i raspoloženju njegove duše.