TRODNEVNA DUHOVNA PRIPRAVA ZA KRIZMU

Ove smo se godine poticajem naše vjeroučiteljice Vere Javni, koja i vodi kandidate za Krizmu odlučili na nešto što je bilo novo i nama i samim kandidatima za sv. Potvrdu. Naime okupili smo ih na trodnevnu pripremu, 15.16.i 17. travnja, koja se sastojala i od učenja kroz kratke prezentacije vjerskog sadržaja i kroz radionice, i kroz slavlja svete Euharistije na kojima su nam gosti bili vlč. Danijel Dukić kapelan iz župe Sv. Blaža sa svojim mladim krizmanicima, te vlč. Dominik Matošević koji je u našoj Nadbiskupiji zadužen za sve mlade. Vjeroučiteljici Veri su zdušno pomagali naši animatori u grupama: Renata Blažić, Gordana Štambuk, Marina Karadža i Matko Orenda. Pjesmu su i na grupama i na misi predvodili i svirkom i glasom Zvonimir Guć i Matko Orenda te naša krizmanica Ivana Javni. Trud koji je uložen donijet će sigurni smo plodove koje će Božja milost uz našu suradnju umnožiti svakome prema potrebama i raspoloženju njegove duše.

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

16. 6. 2024. – 22. 6. 2024.

Jedanaesti tjedan kroz godinu

8.30 PRO POPULO

19.00 + Kata i Drago Sinanović

19.00 + Damir i Alojz Krsnik

19.00 + Vojko i Ana Egredžija i Angelina Delić

19.00 Za sve žrtve ideologija i totalitarnih režima

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.