Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

U nedjelju 22. travnja 2012 održani su izbori kandidata za novo župno pastoralno vijeće

Budući da je članovima našeg prvog župnog pastoralnog vijeće istekao mandat potrebno je formirati novo Župno patoralno vijeće. Zahvaljujemo svima članovima našeg prvog Župnog pastoralnog vijeća na svemu što su učinili za župu. Naše prvo Župno pastorano vijeće činili su:Mr Mladen Matun, Josip Vrtarić, Vencl Jurić, Franjo Zdjelar, Stjepan Presnec, Jana Mladić, Luka Barišić, Nada Vrban, Josip Seder, Antun Šoštarko, Blaž Lagundžija, Ivo Kovačević, Ivo Barišić, Nedjeljka Hrastinski, Josip Tomić, Milan Sever, Ivanka Živkušić, Anto Pejić, Mr Juraj Orenda, Vera Javni i Kristina Čičak.Na izborima kod svih Euharistijskih slavlja glasanju je pristupilo 201 vjernika-glasača. Imali smo 12 kandidata od kojih ste velikom većinom glasova ( gotovo polovičnim) izabrali njih četvero kao svoje kandidate. To su abecednim redom: Ora Jurić, Mr Mladen Matun, Josip Seder i Nada Vrban. Tim Kandidatima dodali smo naših 9 Kandidata koji su izabrani kao predstavnici pojedinih skupina. Tu smo još dodali gosp. Josipa Marića koji će raditi na osnivanju našeg župnog Caritasa. Predložene kandidate poslali smo i zamolili Nadbiskupiju da ih odobri. Zahvaljujemo vam na suradnji.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

19. 5. 2024. – 25. 5. 2024.

Sedmi tjedan kroz godinu

NED

19. 5.

8.30

11.00

Na nakanu

PRO POPULO

UTO

21. 5.

19.00 + Kata i Ivo Jurić
SRI

22. 5.

19.00 + Kata i Ilkan Glavaš
ČET

23. 5.

19.00 + Ilija i Ana Dubravac
PET

24. 5.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

25. 5.

19.00 + Žarko i Kata Šužberić

Raspored župnih kateheza

Raspored

kateheza

 

 

ura

 

dan

7. razredi

 

19.30 h ponedjeljkom
2. razredi 11 h

 

subotom
ministranti

 

18 h prve subote u mjesecu i po dogovoru uoči blagdana

Novi raspored vrijedi od 15. travnja

Skip to content