U nedjelju 22. travnja 2012 održani su izbori kandidata za novo župno pastoralno vijeće

Budući da je članovima našeg prvog župnog pastoralnog vijeće istekao mandat potrebno je formirati novo Župno patoralno vijeće. Zahvaljujemo svima članovima našeg prvog Župnog pastoralnog vijeća na svemu što su učinili za župu. Naše prvo Župno pastorano vijeće činili su:Mr Mladen Matun, Josip Vrtarić, Vencl Jurić, Franjo Zdjelar, Stjepan Presnec, Jana Mladić, Luka Barišić, Nada Vrban, Josip Seder, Antun Šoštarko, Blaž Lagundžija, Ivo Kovačević, Ivo Barišić, Nedjeljka Hrastinski, Josip Tomić, Milan Sever, Ivanka Živkušić, Anto Pejić, Mr Juraj Orenda, Vera Javni i Kristina Čičak.Na izborima kod svih Euharistijskih slavlja glasanju je pristupilo 201 vjernika-glasača. Imali smo 12 kandidata od kojih ste velikom većinom glasova ( gotovo polovičnim) izabrali njih četvero kao svoje kandidate. To su abecednim redom: Ora Jurić, Mr Mladen Matun, Josip Seder i Nada Vrban. Tim Kandidatima dodali smo naših 9 Kandidata koji su izabrani kao predstavnici pojedinih skupina. Tu smo još dodali gosp. Josipa Marića koji će raditi na osnivanju našeg župnog Caritasa. Predložene kandidate poslali smo i zamolili Nadbiskupiju da ih odobri. Zahvaljujemo vam na suradnji.

Povezane obavijesti