Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

VJERONAUCI, SUSRETI, RADIONICE I PROBE U ŽUPI SVETOG VIDA MUČENIKA U PETRUŠEVCU

Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike:

Prvopričesnici: četvrtkom u 09.00 sati ili četvrtkom u 16.00 sati – vodi ih vjeroučiteljica Vera Javni

Krizmanici: srijedom u 10.00 sati ili srijedom u 17.00 sati – vodi ih župnik


Susreti i radionice za djecu 1. i 2. razreda su subotom u 11.00 sati, a vode ih animatorica i odgajateljica Nikolina Marić i animatorica Margareti Kaurin

Susreti i radionice za djecu 4., 5., 6. i 7. razreda su subotom u 15.00 sati, a vode ih animatorica Jozefina Javni i učiteljica Renata Blažić


Grupa čitača ima susrete subotom u 10.00 sati, a vodi ih animatorica Margareti Kaurin


Ministranti svoje susrete imaju subotom u 17.30 sati, a vodi ih župnik


Susreti mladih (srednjoškolaca, studenata i starije mladeži) su četvrtkom u 20.30 sati, a vodi ih župnik


Biblijska skupina – susreti i kateheze za odrasle su srijedom u 19.30 sati, a vodi ih župnik


Probe župnih zborova:

ZBOR ODRASLIH: nedjeljom u 19.00 sati – voditeljica Natalija Matun

DJEČJI ZBOR: subotom u 09.00 sati – voditeljica Vera Javni


Molitveni susreti:

EUHARISTIJSKO KLANJANJE: četvrtkom u 19.30 sati

POBOŽNOST MILOSRDNOM ISUSU: ponedjeljkom u 18.30 sati

MOLITVENA ZAJEDNICA: nedjeljom u 18.00 sati

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

18. 2. 2024. – 24. 2. 2024.

Prvi korizmeni tjedan

NED

18. 2.

8.30

11.00

+ Kata Šimunović

PRO POPULO

UTO

20. 2.

19.00 + Katarina Lukiški i Jana Kuzmec
SRI

21. 1.

19.00 + Mato Antunović
ČET

22. 2.

19.00 Za duše u čistilištu
PET

23. 2.

19.00 zajedničke nakane
SUB

24. 2.

19.00 + Jozo, Ivka, Juro i Ivka

Raspored župnih kateheza

8. razredi – ponedjeljkom u 20.15 h

7. razredi – ponedjeljkom u 19.30 h

3. razredi – subotom u 10 h

2. razredi – subotom u 11 h

4., 5. i 6. razredi – subotom u 12 h

Ministanti – prve subote u mjesecu u 18 h

Novi raspored vrijedi od 1. veljače

Skip to content