Završen blagoslov kuća i stanova!

Dragi župljani !
Hvala vam svima koji ste me lijepo primili prigodom godišnjeg posjeta župnika obiteljima, koji mi nazivamo blagoslov kuća i stanova.
Obišli smo ove godine 727 obitelji. Tako nastaje nesklad sa do sada vođenim podacima. Očito je sada prilika kada župa postoji već sedam godina, načiniti konačan popis stanovnika odnosno župljana župe. To ćemo i učiniti tijekom ove godine, a vama će prilikom slijedećeg posjeta kućama biti podijeljeni upitnici sa podacima koje čete popuniti. Nadamo se dobroj suradnji, no o tome ćemo opširnije tijekom godine.
Tim popisom dobit ćemo konačno stanje župljana naše župe.
Svi oni koji iz bilo kojeg razloga nisu bili kod kuće mogu se javiti u župni ured pa će biti dogovoreni termini koji vam odgovaraju i župnik će doći u vašu obitelj i moliti Božji blagoslov za sve vas.
Svako vam dobro i Bog vas blagoslovio!
Župnik i suradnici